MarcinDydek's blog

Do niedawna uprawianie hazardu online w Holandii było nielegalne. Teraz gracze mogą korzystać z wielu legalnych stron bukmacherskich, które oferują świetną obsługę klienta i ogromną różnorodność wydarzeń, na które można obstawiać.


Holendrzy są zdecydowanymi faworytami do zwycięstwa w grupie A, a bukmacherzy uważają Memphisa Depaya i Stevena Bergwijna za mocnych kandydatów do zdobycia pierwszych bramek. LV BET oferuje rewelacyjne kursy i doskonały wybór zakładów specjalnych - zakłady bukmacherskie holandia w KasynoOnline 10
Legalność


Zakłady sportowe online są legalne w Holandii, o ile gracze obstawiają u bukmachera posiadającego aktywną licencję wydaną przez uznany organ regulacyjny. Jednak wielu nieautoryzowanych bukmacherów i tak akceptuje holenderskich graczy, więc gracze powinni zawsze sprawdzić, czy preferowany bukmacher jest licencjonowany przed postawieniem zakładu.


Licencjonowani holenderscy bukmacherzy oferują polskim graczom różne opcje płatności i obsługują lokalną walutę. Oferują również obszerną listę wydarzeń i lig. Najpopularniejszym wydarzeniem bukmacherskim jest piłka nożna, a Polacy mogą obstawiać ogromną liczbę meczów.


W Holandii zakłady sportowe są regulowane ustawą o grach hazardowych na odległość z 2021 roku. Przepisy zabraniają wszelkich form hazardu, które wiążą się z przypadkiem, z wyjątkiem zakładów sportowych. Jednak niektórzy nieautoryzowani zagraniczni bukmacherzy obsługują polskich graczy bez płacenia 12-procentowego podatku obrotowego. Aby z tym walczyć, rząd stworzył czarną listę nielicencjonowanych stron internetowych i blokuje płatności dokonywane na ich rzecz. Ci, którzy płacą podatek, kwalifikują się do uzyskania licencji.


Rejestracja


Najlepsze strony z zakładami e-sportowymi oferują łatwe w użyciu opcje bankowe do wpłacania i wypłacania pieniędzy. Należą do nich popularne e-portfele, takie jak Neteller i Skrill, oraz karty płatnicze, które można kupić w supermarketach i na stacjach benzynowych w całej Holandii. Są one idealne dla osób, które wolą nie udostępniać swoich danych bankowych przez Internet. Ponadto większość renomowanych bukmacherów oferuje wpłaty i wypłaty w euro i dolarach amerykańskich.


Przyjaźni Polsce bukmacherzy zazwyczaj oferują swoim graczom wybór trzech popularnych formatów wyrażania kursów, w tym amerykańskiej linii pieniężnej, ułamkowej i dziesiętnej. Pozwalają również graczom wybrać format, który najbardziej im odpowiada. Dzięki temu ich oprogramowanie jest łatwe w użyciu i pozwala obliczyć potencjalne zwroty.


Do niedawna Polska była jednym z niewielu krajów, które nie otworzyły swojego rynku hazardowego dla zagranicznych operatorów, ale zmieniło się to pod naciskiem UE. Ten ruch pozwolił zagranicznym bukmacherom wejść na rynek i dać polskim graczom pełną gamę opcji zakładów.


Wpłacanie pieniędzy


Piłka nożna jest ogromnym sportem w Holandii i nic dziwnego, że wielu lokalnych bukmacherów koncentruje się na Eredivisie i innych dużych meczach krajowych. Ponadto reprezentacja Holandii jest popularnym typem w międzynarodowych turniejach, takich jak Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze. Inne najważniejsze wydarzenia bukmacherskie obejmują hokej na trawie i siatkówkę, przy czym ta ostatnia jest szczególnie popularna w kraju ze względu na sukcesy na igrzyskach olimpijskich.


Najlepsze strony bukmacherskie często oferują nowym graczom bonus powitalny lub ofertę rejestracji. Mogą one mieć formę darmowych kredytów lub zakładów bez ryzyka. Niektóre oferują również program VIP, który daje graczom punkty, które mogą wymienić na gotówkę lub towary.


Licencjonowani bukmacherzy w Holandii są zobowiązani do ustalania maksymalnych limitów kredytowych dla graczy i dostarczania informacji na temat odpowiedzialnego hazardu. Muszą również wyczyścić swoją bazę danych z wcześniej istniejących graczy. Mają również zakaz reklamowania się między 6 rano a 9 wieczorem każdego dnia.


Wypłacanie pieniędzy


Wypłata pieniędzy od bukmacherów w Holandii jest bezpiecznym, szybkim i łatwym procesem. Ogólnie rzecz biorąc, przetworzenie wniosku nie zajmuje więcej niż 48 godzin. Pieniądze można wypłacać za pomocą przelewów bankowych, kart kredytowych lub e-portfeli. Najpopularniejsze metody wpłat i wypłat w Holandii to iDeal, PayPal, Skrill, Neteller i Visa. Wielu holenderskich graczy decyduje się na korzystanie z usług bukmachera, który jest regulowany przez renomowany organ, taki jak Curacao eGaming, Malta Gaming Authority lub UK Gambling Commission.


Holenderski rynek jest zdominowany przez zakłady sportowe, a gracze stawiają zakłady na piłkę nożną i wyścigi konne. Do 2021 r. kraj ten miał monopol na hazard online, ale od tego czasu zliberalizował swój system licencjonowania i otworzył rynek dla międzynarodowych operatorów. Legalne holenderskie strony bukmacherskie mają zobowiązania finansowe, które obejmują ujednolicony 20% podatek GGR i składki na rzecz KSA. Muszą również dostarczać dane do badań nad uzależnieniem od hazardu i zgłaszać wygrane rządowi.